ЗДОБУТТЯ СПОРТИВНИХ ПЕРЕМОГ РОЗПОЧАТО! вересень 2018 рік.

На території  мікрорайону «Корабел», за сприяння  Корабельної районної ради у місті Херсоні та Херсонської обласної федерації футболу, за підтримки управління молоді та спорту Херсонської міської ради, з ініціативи голови Корабельного виконкому Наталії Чорненької відбувся ІІ відкритий дитячий турнір з футболу на кубок Всеволода Заботіна, легендарної людини, директора  суднобудівного заводу та засновника  мікрорайону «Корабел».

У турнірі взяли участь дитячі футбольні команди нашого міста та Голої Пристані. Команда Херсонської гімназії №1Херсонської міської ради продемонструвала не тільки свою майстерність, а й наполегливість, командну згуртованість та  величезну волю до перемоги, виборовши ІІІ місце в турнірі.

 

Учнівський, педагогічний, батьківський колектив та адміністрація гімназії вітають Харинюка Стаса, Козака Максима, Сіренка Леоніда, Боднарчука Андрія, Шавокіна Дмитра, Марчука Олександра, Конотопа Максима, Мельника Іллю (вихованців Обозної В.В., Котенко О.В., Разуменко О.В.), чия перемога є першою в низці спортивних досягнень 2018/19 навчального року, які безумовно чекають на учнів гімназії.

Про участь збірної команди  м. Херсон у фінальних змаганнях з волейболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

07-08 травня 2018 року у спортивній залі ДЮСШ м. Н-Каховки завершився другий день фінальних змагань з волейболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів 
закладів загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році. Учениці херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради Нечипас Даря (учениця 9в класу),Паніч Валентина (учениця 9б класу), Хамзіна Олена (учениця 8б класу). стали учасниками Херсонської збірної команди з волейболу. 7 команд виявляли переможців та призерів змагань.Дівчата усіх команд продемонструвапи видовищну гру, безкомпромісну боротьбу та бажання перемогти своїх супротивників. Вітаємо наших дівчат з другим містом та бажаємо їм міцного здоров'я, удачі, бадьорості духу, нових цікавих змагань та подальших спортивних досягнень!

Фізкультурно-оздоровчий фестиваль "Нащадки козацької слави" грудень 2014 навчальний рік

Тиждень фізичної культури з 17.11. 14-21.11.14 рік

Відповідно до плану роботи гімназії на 214/15 навчальний рік, з метою вивчення, як предметний тиждень впливає на інтерес учнів до предмета, що підвищує рівень учнів до самостійності та творчості, виявлення здібностей учнів до залучення у спартакіаді школярів та конкурсах з 17.11.2014-21.11.2014навчального року проведено Тиждень фізичної культури, до організації та участі якого залучено учнів 2-11 класів. Сплановано заходи предметного тижня відповідно до вікових особливостей, вивчення та складності програмного матеріалу.

День українського козацтва 14 жовтня 2014 рік

  1.     14 жовтня 2014 року в спортивній залі Херсонської гімназії №1 відбулись спортивні змагання присвячені дню українсьго козачества. В змаганнях взяли участь юнаки 9-11 класів. Хлопці випробували    себе в теоретичних знаннях, силових вправах, в бігу, стрибках з місця, спритності та перетягування каната. Серед учнів 9- х класів перше місце посіла команда 9а класу, серед 10-х класів перше   місце посіла команда 10б класу, серед 11 класів посіла команда 11б класу.Бажаємо учасникам змагань подальших досягнень в спорті !           

"Морське багатоборство"

На базі Херсонської державної морської академії пройшли змагання з морського багатоборства серед шкіл Комсомольського району.
За нашу школу виступали учні шостих класів, дякуємо за участь і  бажаємо подальших спортивних досягнень.

Благодійна акція " З вірою в серці" 2014 рік

Всеукраїнський тиждень олімпійського уроку 2014 рік

Щорічно в вересні в Херсонській гімназії №1  проходить Всеукраїнський тиждень олімпійського уроку. Учні гімназії з 2-11 клас беруть активну участь у спортивних змаганнях,конкурсах. Творчо підходять до виконання певних завдань

Молодь обирає здоров’я

17 квітня 2014 року на базі НВК №11відбувся районний етап фестивалю-пропаганди здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я»

 

Команду "БЕМС" ХЗОШ№1(керівник Обозна В.В.) посіла ІІІ місце у районному етапі.

 

Відповідно до програми фестивалю проведено конкурсну програму, яка складалася із літературно-музично-спортивної міні-композиції та конкурсу плакатів, які були спрямовані на популяризацію, пропаганду та роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя.

Усі виступи агітбригад були яскравими, змістовними та донесли важливе повідомлення до глядачів. Соціальна проблематика, пов’язана зі збереженням здоров’я та життя була проілюстрована театралізованими постановками, які не залишили нікого байдужим.

Роби як олімпієць

На виконання плану спільних заходів управління освіти Херсонської міської ради та Херсонського обласного відділення Національного олімпійського комітету 16 квітня 2014 року у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбувся Всеукраїнський урок «Роби як олімпійці», головна мета якого привернення уваги дітей до активного та здорового способу життя й олімпійського руху. До школи на свято завітали відомі спортсмени нашого міста - Бельмас Вікторія і Дарина Шум, майстри спорту з пляжного і класичного гандболу, члени Молодіжної і Національної збірної України, чемпіонки України з пляжного гандболу, 2-х кратні бронзові призери чемпіонату України, Гурковський Павло Миколайович, заслужений майстер спорту, чемпіон світу, 5-ти кратний чемпіон СРСР, срібний призер Олімпійських ігор, голова ревізійної комісії Херсонського обласного відділення НОК України та Кірсанова Луїза Олександрівна, головний спеціаліст ХОВ НОК України.
Луїза Олександрівна привітала учнів та розпочала урок  з інформації про олімпійський рух, зимові олімпійські ігри 2014 року, українських олімпійських чемпіонів. Бельмас Вікторія Та Шум Дарина разом з учнями провели розминку, комплекс вправ якої розробила  дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор та абсолютна чемпіонка світу з художньої гімнастики Анна Безсонова. 
Після цього команда учнів 5-х класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та збірна команда 5-6-х класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №54 взяли участь у естафетних змаганнях. Як і під час кожного  заходу «DO like OLYMPIANS», усі учасники отримали у подарунок футболки з символікою проекту та подарунки від НОК України.

«Олімпійське лелеченя»

З метою залучення молодого покоління до активних занять фізичною культурою і спортом та пропагування досягнень українських спортсменів 4 квітня 2014 року на базі ДЮКФП№ 5 м. Херсона обласним відділеням Національного олімпійського комітету України, було проведено ІІ міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ» серед дітей та юнацтва загальноосвітніх навчальних закладів м. Херсона.

Школярі 5-х – 6-х класів змагались у п'яти конкурсах. Презентували свої команди з використанням хореографічних та спортивних вмінь і навичок, відповідали на запитання вікторини за олімпійською тематикою, малювали плакати, виборювали перемогу в естафетах та рухливій грі «П'ятнашки». Бажаємо високих результатів у наступних стартах.

Присвячено 70-ти річчю визволення Херсонщини

Олімпійський тиждень

з 6 по 13 вересня 2013 року в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1Херсонської міської ради пройшов Олімпійський тиждень, спрямований на популяризацію здорового способу життя, залученню дітей до занять фізичною культурою та спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини та на виконання нових соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України».  

Вході тижня серед учнівської молоді було проведено змагання з футболу, Олімпіада з легкої атлетики серед учнів шкіл №1, 11, 54, 55. Організовано  виставку фото та малюнків «Олімпійський рух», захист проектів з тем "Олімпійці Херсонщини", "Історія Олімпійських ігор", "Олімпійські види спорту", "Давньогрецька Олімпіада".

Справжнім сюрпризом стала  зустріч з майстрами спорту міжнародного класу з академічного веслування Михайловим Андрієм та  Михай Дмитром. Спортсмени провели Олімпійський урок,  де розповіли про нелегкий шлях до свого успіху, пропагували здоровий спосіб життя, залишили побажання,  автографи та презенти для маленьких слухачів.

ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ ПРО ЗДОРОВ'Я

Без здоров'я немає щастя. 

Веселий сміх - це здоров'я. 

Доки здоров'я служить, то людина не тужить. 

Було б здоров'я, а все інше наживемо. 

Бережи одежу знова, а здоров'я змолоду. 

Вартість здоров'я знає лише той, хто його втратив.  

Весела думка - половина здоров'я. 

Глянь на вигляд і про здоров'я не питай. 

Здоровий злидар щасливіший від хворого багача. 

Здоровому все на здоров'я йде, 

Здоров'я більше варте, як багатство. 

Здоров'я за гроші не купиш. 

Здоров'я - найдорожчий скарб. 

Іржа залізо їсть, а чоловіка - хвороба. 

Люди часто хворіють, бо берегтися не вміють. 

Сміх краще лікує, ніж усі ліки. 

Здоров'я - всьому голова. 

У кого що болить, той про те й гомонить. 

Хворому і мед гіркий. 

Часник сім хвороб лікує. 

На живому все заживе. 

У ворожки лікуватись - без здоров'я зостатись.