Всеукраїнський Олімпійський тиждень та олімпійський урок 2018 навчальний рік

Щоб навчити цінувати власне здоров'я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності,зміцнення здоров'я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в гімнації щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключення став і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 03.09 по 08.09 2018 року.До проведення заходів залучились не тільки вчителі фізкультури а й відомі тренери спортивнх секцій м. Херсона.Черепанов В.І. 8 кратний чемпіон світу , 7 кратний чемпіон Європи, у 2016 році самий титулований спортсмен Херсонської області.
Семенова А. О. майстер спорту міжнародного класу з таекван-до. Переможець кубку світу , багаторазовий призер чемпіонатів Європи та України.
Гораєв А.А. президент клубу айкі-до.
Учні отримали задоволення від спортивних заходів та емоційний настрій.

 

Всеукраїнський Олімпійський тиждень та олімпійський урок 2016 навчальний рік

У  рамках олімпійського тижня  2016 року  у Херсонській  гімназії №1 пройшов олімпійський урок на тему: «Олімпійська гордість Херсонщини».

На урок були запрошені спортсмени:  Кобець Юлія - майстер спорту, чемпіонка та призерка чемпіонатів світу, восьмиразова чемпіонка України з спортивного орієнтування,Сікновенко Тетяна -майстер спорту з вільної боротьби, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів України, міжнародних турнірів, учасник чемпіонатів Європи. Проценкго Андрій – майстер спорту міжнародного класа України зі стрибків у висоту з розбігу .Срібний призер літньої Універсіади 2013 року, Бронзовий призер чемпіонату миру в приміщенні 2014 рік і срібний призер чемпіонату Європи 2014 року, Міхалін Олег – майстер спорту України в спринтерському бігу на дистанціїї 400м., чемпіон України, учасник чемпіонатів Європи

Під час олімпійського уроку учні  ознайомились   з відомими українськими спортсменами-олімпійцями та чемпіонами, призерами з різних видів спорту Херсонщини та України. З великим задоволенням  учні і олімпійці провели разом розминку та  майстер клас.

Запорошені спортсмени розповіли дітям про свої здобутки та успіхи у спортивному житті. Учні мали можливість задати запитання гостям щодо їх інтересів. Найактивніші отримали сувеніри з символікою олімпійських ігор

Наприкінці уроку спортсмени побажали всім присутнім здоров’я, досягати своєї мети, активно займатись фізичною культурою, спортом та обмінялись подарунками.

ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ ПРО ЗДОРОВ'Я

Без здоров'я немає щастя. 

Веселий сміх - це здоров'я. 

Доки здоров'я служить, то людина не тужить. 

Було б здоров'я, а все інше наживемо. 

Бережи одежу знова, а здоров'я змолоду. 

Вартість здоров'я знає лише той, хто його втратив.  

Весела думка - половина здоров'я. 

Глянь на вигляд і про здоров'я не питай. 

Здоровий злидар щасливіший від хворого багача. 

Здоровому все на здоров'я йде, 

Здоров'я більше варте, як багатство. 

Здоров'я за гроші не купиш. 

Здоров'я - найдорожчий скарб. 

Іржа залізо їсть, а чоловіка - хвороба. 

Люди часто хворіють, бо берегтися не вміють. 

Сміх краще лікує, ніж усі ліки. 

Здоров'я - всьому голова. 

У кого що болить, той про те й гомонить. 

Хворому і мед гіркий. 

Часник сім хвороб лікує. 

На живому все заживе. 

У ворожки лікуватись - без здоров'я зостатись.