Семінар для слухачів РІПО та молодих вчителів 01.03.2017р

01 березня 2016 року на базі опорного закладу з фізичної культури Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради відбувся обласний практичний семінар «Сучасні тенденції навчально тренувального процесу». У заході взяло участь тренери, керівники гуртків та молоді вчителі міста. 

У рамках семінару тренером ДЮКФП №5 Курбановим З.А.  було проведено майстер-клас з футболу. Були обговорені Правил гри з футболу: ключові теми, що викликають найбільше непорозуміння серед гравців, тренерів та вболівальників. 

Обозна В.В. презентувала сайт гімназії та сайт методичного об’єднання вчителів фізичної культури, розповіла про спортивні традиції навчального закладу, спортивно-масову та позакласну роботу в гімназії. 

Також головною метою семінару-практикуму, було ознайомлення з міжнародним проектом «Дитяча легка атлетика». В практичній частині семінару, за допомогою вчителів гімназії, використовуючи нестандартне обладнання, учасники застосували отримані знання для проведення тренувань з легкої атлетики, проведення змагань та спортивних свят

 

Семінар для слухачів РІПО вчителів фізичної кльтури. 29.11.2016р

29.листопада  Херсонська гімназіїя №1 приймала учасників семінару вчителів фізичної культури 

слухачів курсів підвищення кваліфікації Херсонської академії неперервної освіти Херсонської обласної ради.Учасники семінару відвідали урок вчителя фізичної культури О.В.Разуменко у 7а класі з модуля Баскетбол. Ознайомились з використанням ІКТ " Хмарні освітні технології" в позаурочній діяльності з фізичної культури.

Гості семінару відзначили високу педагогічну та методичну роботу  вчителів Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради та побажали подальших досягнень та зростань.

Семінар для слухачів курсів підвищення кваліфікації Херсонської академії неперервної освіти

5 травня 2015 року Херсонська гімназія №1 приймала учасників семінару вчителів фізичної культури слухачів курсів підвищення кваліфікації Херсонської академії неперервної освіти Херсонської обласної ради.

Учасники семінару відвідали відкритий урок вчителя фізичної культури гімназії №1 О.В.Мельничук з теми: Ігрова діяльність, як засіб виховання на уроці баскетболу.

Вчитель фізичної культури гімназії №1 В.В.Обозна поділилась досвідом створення особистого сайту. 

Учасники семінару підготували та провели майстер клас з волейболу, туризму, баскетболу,гімнастики та рухливих ігор. 

Гості семінару відзначили високу педагогічну та методичну роботу  вчителів Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради.


Семінар для слухачів курсів підвищення кваліфікації Херсонської академії неперервної освіти

27 січня 2015 навчального року Херсонська гімназія №1 Херсонської міської ради гостинно приймала учасників семінару вчителів фізичної культури, слухачів курсів підвищення кваліфікації Херсонської академії неперервної освіти Херсонської обласної ради.

Учасники семінару відвідали відкриті уроки вчителів фізичної культури  Котенко О.В. з теми: футбол., Обозної В.В. з теми: баскетбол та їх обговорили.

Вчитель фізичної культури Мельничук О.В. презентувала гостям електронний портфоліо 

Разуменко О.В. керівник методичного об’єднання поділилась досвідом створення сайту вчителів фізичної культури гімназії, методичною роботою вчителів гімназії.

 

 

Семінар для вчителів міста та області з ОЗВ

Херсонська гімназія №1 Херсонської міської ради гостинно приймала в своїй методичній вітальні вчителів основ захисту Вітчизни та фізичної культури, слухачів курсів підвищення кваліфікації Херсонської академії неперервної освіти.
Учитель основ захисту Вітчизни Сумбаєв В.М. презентував гостям свій досвід роботи з теми: «Морально-психологічна підготовка юнаків до служби в збройних силах України». А Разуменко О. В., учитель фізичної культури і керівник методичного об'єднання, поділилася досвідом створення сайту вчителів фізичної культури гімназії, на сторінках якого можна знайти інформацію про здобутки учителів гімназії №1, передивитися електронні портфоліо вчителів фізичної культури, ознайомитися з досягненнями учнів у спартакіада та змаганнях. Важливим елементом роботи вчителів фізичної культури закладу є розміщення власних методичних наробок на сайті. 
Учасники семінару обмінялися думками щодо організації спортивно-оздоровчої роботи та організації спартакіади школярів та визначили конкретні шляхи її удосконалення.

Семінар м. Каховка "Молоді футбольні волонтери: спорт та волонтерство для Цілей розвитку тисячоліття"

Семінар для вчителів фізичної культури з теми: "Формування позитивного ставлення учнів до занять фізичною культурою."

15 жовтня 2013 року в ХЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар для вчителів фізичної культури, слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів КНВЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради. Метою семінару була організація практичних занять з предмету та обмін досвідом з наступних питань: - «Школа стрибків у довжину з розбігу» (майстер-клас, 8-Б клас, вчитель вищої категорії Разуменко О.В. ) - Популяризація методичного досвіду шляхом створення Інтернет-сайтів (презентація роботи персонального сайту та сайту методичного об'еднання вчителів фізичної культури; презентація медіа-портфоліо учителя І категорії Обозної В.В.) Гості семінару відзначили високу педагогічну майстерність вчителів, досконале володіння сучасними інноваційними технологіями, креативність та нестандартність у підході до викладання предмету.

ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ ПРО ЗДОРОВ'Я

Без здоров'я немає щастя. 

Веселий сміх - це здоров'я. 

Доки здоров'я служить, то людина не тужить. 

Було б здоров'я, а все інше наживемо. 

Бережи одежу знова, а здоров'я змолоду. 

Вартість здоров'я знає лише той, хто його втратив.  

Весела думка - половина здоров'я. 

Глянь на вигляд і про здоров'я не питай. 

Здоровий злидар щасливіший від хворого багача. 

Здоровому все на здоров'я йде, 

Здоров'я більше варте, як багатство. 

Здоров'я за гроші не купиш. 

Здоров'я - найдорожчий скарб. 

Іржа залізо їсть, а чоловіка - хвороба. 

Люди часто хворіють, бо берегтися не вміють. 

Сміх краще лікує, ніж усі ліки. 

Здоров'я - всьому голова. 

У кого що болить, той про те й гомонить. 

Хворому і мед гіркий. 

Часник сім хвороб лікує. 

На живому все заживе. 

У ворожки лікуватись - без здоров'я зостатись.