Про участь збірної команди  м. Херсон у фінальних змаганнях з волейболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

07-08 травня 2018 року у спортивній залі ДЮСШ м. Н-Каховки завершився другий день фінальних змагань з волейболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році. Учениці херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради Нечипас Даря (учениця 9в класу),Паніч Валентина (учениця 9б класу), Хамзіна Олена (учениця 8б класу). стали учасниками Херсонської збірної команди з волейболу. 7 команд виявляли переможців та призерів змагань.Дівчата усіх команд продемонструвапи видовищну гру, безкомпромісну боротьбу та бажання перемогти своїх супротивників. Вітаємо наших дівчат з другим містом та бажаємо їм міцного здоров'я, удачі, бадьорості духу, нових цікавих змагань та подальших спортивних досягнень!

Всеукраїнський конкрс "Тато,мама,Я-спортивна сім'я" 13.05.2017р.

13 травня 2017 року в спортивному комплексі Освіта відбувся обласний конкурс"Тато,мама,Я-спортивна сім'я". В конкурсі взяли участь 8 обласних команд Херсонської області. Команда Архіпових яка представляла Херсонську область посіла 4 почесне місце. Всі учасних фестивалю отримали задоволення, нагороди та подарунки від спортивного  свята.

Педагогічний колектив Херсонської гімназії №1 вітає своїх переможців в конкурсі, бажає подальших спортивних перемог та зустрічі на конкурсі в наступному році!

 

Турнір з волейболу приисвячений до Дня 72-ій річниці перемоги над нацизмом у Дрігій світовій війні 06.05.2017р. с.Чернобаївка Білозерського району.

ВІтаємо гравців ( Нечипас Д.,Кучменко. Д., Куриленко. К., Петах. К., Хамзіну.О.,Довгопол. Паніч. В.і тренерів Разуменко О.В.) волейбольної команди Херсонської гімназії №1 із завоюванням II місця в обласному турнірі присвяченого до Дня пам'яті та примирення 72-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Гравці команди, як завжди, продемонстрували високий клас майстерності,злагодженності,чудового розуміння,відмінну фізичну підготовку і неполрушне прагнення до перемоги, які увінчались успіхом.
Бажаємо всім міцного здоров'я,щастя,наснаги,подальших успіхів та нових перемог!

ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ ПРО ЗДОРОВ'Я

Без здоров'я немає щастя. 

Веселий сміх - це здоров'я. 

Доки здоров'я служить, то людина не тужить. 

Було б здоров'я, а все інше наживемо. 

Бережи одежу знова, а здоров'я змолоду. 

Вартість здоров'я знає лише той, хто його втратив.  

Весела думка - половина здоров'я. 

Глянь на вигляд і про здоров'я не питай. 

Здоровий злидар щасливіший від хворого багача. 

Здоровому все на здоров'я йде, 

Здоров'я більше варте, як багатство. 

Здоров'я за гроші не купиш. 

Здоров'я - найдорожчий скарб. 

Іржа залізо їсть, а чоловіка - хвороба. 

Люди часто хворіють, бо берегтися не вміють. 

Сміх краще лікує, ніж усі ліки. 

Здоров'я - всьому голова. 

У кого що болить, той про те й гомонить. 

Хворому і мед гіркий. 

Часник сім хвороб лікує. 

На живому все заживе. 

У ворожки лікуватись - без здоров'я зостатись.