ПІДСУМКИ СПАРТАКІАДИ 2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ПІДСУМКИ СПАРТАКІАДИ 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

                     Результати                        

cпартакіади серед учнів

загальноосвітніх навчальних закладів м. Херсона

Херсонська гімназія №1

Херсонської міської ради

 

 

Назва заходу

 

Відповід

альний

вчитель

Результат змагань

Старти надій

1

В.В.Обозна

 

8 місце

 

Шкіряний м’яч

2

О.В.Котенко

В.В.Обозна

 

участь

 

Козацькі забави

3

О.В.Мельничук

4 місце

Міні-футбол

4

О.В.Котенко

В.В.Обозна

3 місце

 

Легка

атлетика

5

О.В.Разуменко

 

16 місце

 

Футбол (юнаки)

6

О.В.Котенко

 

1 місце Кораб. р-н

ФПФ

Козацький гарт

7

В.В.Обозна

участь

Крос

8

О.В.Разуменко

участь

Баскетбол  (ю)

9

 

О.В.Котенко

5 місце

Волейбол класичний (д)

10

О.В.Разуменко

 

 

1 місце

 

Плавання

11

О.В.Котенко

3 місце

Настільнй

теніс

12

О.В.Котенко

 

5 місце

 

Шашки

13

О.В.Мельничук

участь

Шахи

16

О.В.Мельничук

4 місце

Пляжний волейбол (ю)

15

О.В.Разуменко

 

4 місце

 

Пляжний волейбол (д)

16

О.В.Разуменко

 

2 місце

 

Олімпійське лелеченя

17

В.В.Обозна

 

8 місце

 

«Тато мама  я – спортивна сім’я»

18

О.В.Мельничук

2 місце

ПІДСУМКИ СПАРТАКІАДИ 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

             Результати                        

cпартакіади серед учнів

 загальноосвітніх навчальних закладів м. Херсона

за  2016-17 рік

Херсонська гімназія №1

Херсонської міської ради

Назва заходу

1

Відповідальний 

Відповід

альний

вчитель

Результат змагань

 

Старти надій

2

ДЮСШ № 3

 

О.В.Разуменко

 

5 місце в місті

 

Шкіряний м’яч

3

ДЮКФП № 5

 

В.В.Обозна

О.В.Котенко

 

участь

 

 

Спортивне орієнтування

4

ХЦДЮТ

 

участь

Козацькі забави

5

Керівники ЗНЗ

МНВК

О.В.Мельничук

3 місце в місті

Міні-футбол

6

ДЮСШ № 3 

В.В.Обозна

О.В.Мельничук

участь

 

Легкоатлетичне чотириборство

7

ДЮСШ № 3

 

О.В.Разуменко

 

участь

 

Футбол (юнаки)

8

ДЮКФП № 5

О.В.Котенко

 

2 місце в Корабельному районі

 

ФПФ

Козацький гарт

9

МНВК,

ДЮСШ № 3

В.В.Обозна

участь

Крос

11

ДЮСШ № 3

О.В.Разуменко

участь

Баскетбол  (ю)

12

ДЮКФП № 4

 

 

О.В.Котенко

3 місце в зональних змаганнях

 

Баскетбол (д)

13

ДЮКФП № 4

 

 

О.В.Котенко

Не брали участь

 

Волейбол класичний  (ю)

14

ДЮСШ № 6

 

О.В.Разуменко

 

 

участь

 

 

Волейбол класичний (д)

15

ДЮСШ № 6

 

О.В.Разуменко

 

 

3 місце в місті

 

 

Плавання

16

ДЮСШ № 6

 

О.В.Котенко

 

4 місце в місті

 

Настільний

Теніс

17

ДЮСШ № 3

О.В.Котенко

Не брали участь

Шашки

18

ДЮКФП № 4

 

участь

Шахи

19

ДЮКФП № 4

 

Не брали участь

Пляжний волейбол (ю)

21

ДЮСШ № 6

О.В.Разуменко

 

участь

 

Пляжний волейбол (д)

22

ДЮСШ № 6

О.В.Разуменко

 

участь

 

Олімпійське лелеченя

23

ДЮКФП № 4

В.В.Обозна

5 місце в місті

Тато мама і я – спортивна сім’я

24

ДЮКФП

№ 5

О.В.Мельничук

1 місце в місті., 5 місце в області

 

 

ПІДСУМКИ СПАРТАКІАДИ 2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Результати

Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Херсона

за  2015/16 рік

Херсонської гімназії №1

Херсонської міської ради

 

№ з/п

Змагання з видів спорту

Склад команди, рік народження

Термін проведення

Місце

 в місті, області

Відповідальний

 

1

Волейбол пляжний

(дівчата)

учні 8-10 класів

50% учнів

 11 класу

14-18 вересня 2015

4 місце

Разуменко О.В.

2

Волейбол пляжний (юнаки)

учні 8-10 класів

50% учнів

11 класу

21-25 вересня

2015

участь

Разуменко О.В.

3

Волейбол класичний (дівчата

50% учнів

11 класу

  19-23 жовтня

2015

5 місце

Разуменко О.В.

4

Волейбол класичний (юнаки)

50% учнів

11 класу

26-30 жовтня

2015

2 місце

Разуменко О.В.

5

Крос

учні

5-10 класів

05 жовтня

7 місце

Разуменко О.В.

6

Старти надій»

учні

7 класів

07 жовтня 2015

 3 місце

 

Котенко О.В.

7

«Шкіряний м’яч»

учні 6 класів

21-25 вересня 2015

3 місце

в області

Обозна В.В.

Мельничук О.В.

8

Футбол (юнаки)

 учні 10-11 класів

 28 вересня – 02 жовтня 2015

3 місце

Котенко О.В.

9

«Козацький гарт»

учні 5-10 класів

05.12.15

участь

Обозна В.В.

10

Баскетбол

(юнаки)

учні 8-10 класів

учні 11 класу 50%

9-20 листопада 2015

участь

Котенко О.В.

11

Баскетбол

(дівчата)

учні 8-10 класів

учні 11 класу 50%

23 листопада-04 грудня 2015

не брали участь

Обозна В.В.

12

Плавання

5-11 класи

21 листопада 2015

не брали участь

Котенко О.В.

13

Настільний теніс

10-11 класи

04-05 листопада 2015

не брали участь

Котенко О.В.

14

Олімпійське лелеченя

Учні 5, 6 класів

Квітень 2016

8 місце

Разуменко О.В.

 

 

 

ПІДСУМКИ СПАРТАКІАДИ 2014/15 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Херсона

для загальноосвітніх  навчальних закладів

за I семестр у 2014– 2015  н. р.

Херсонської гімназії №1

Херсонської міської ради

 

 

 

п/п

Змагання з видів спорту

Склад команди,

рік народження

Місце проведення

Місце в місті

Відповідальний

вч. фізкультури

1

Крос

12 осіб +2

1998-1998,  

2000-2001, 2002 і молодші

Парк

ім. Шумського

(при ХДУ)

2

Разуменко О.В.

2

«Старти надій»

14 осіб не менше 4 однієї статі

7 клас

Стадіон „Кристал”

8

Разуменко О.В.

3

«Шкіряний м’яч»

14 юн. + 2

2003 

За розподілом

 

8

Обозна В.В.

Мельничук О.В

4

Баскетбол

10 юн. + 1

10 дів. + 1

1998

 і молодше

За розподілом

 

3

Котенко О.В.

5

Фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт»

 

6 юнаків+6 дівчат

На  базі

ЗНЗ № 46

 

 

4 місце

в районі

Жулєв В.С.

6

Плавання

2 юн.+2 дів.

3юн+3дів+1

1999 і мол.

 На базі

ДЮСШ

№ 6

5

Котенко О.В.

7

Настільний теніс

2 юн.+1 дів.+ 1

1998 і молодше

На базі

ДЮСШ 3

9

Котенко О.В.

 

 

ПІДСУМКИ СПАРТАКІАДИ 2013-2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

                                               Результати                        (Додаток №1)

Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів

м. Херсон

Херсонської гімназії №1

Херсонської міської ради за 2014 н. р.

 

п/п

Змагання з видів спорту

Місце в місті

Відповідальний

1

Крос

 11 місце

Разуменко О.В.

2

«Старти надій»

17 місце

Обозна В.В.

3

«Шкіряний м’яч»

2001 рік народження

1 місце (місто)

3 місце (область)

Обозна В.В.

Мельничук О.В.

4

Плавання

9 місце

Котенко О.В.

5

Шашки

10 місце

Мельничук О.В.

6

Настільний теніс

2 місце в районі

Котенко О.В.

7

Ігри чемпіонів

5 місце в районі

Разуменко О.В.

8

Баскетбол

участь

Котенко О.В.

9

Тато мама я

1 місце

Мельничук О.В.

10

Волейбол

Юнаки 3 місце

Дівчата 2 місце

Разуменко О.В.

11

Футбол (юнаки)

        участь

Котенко О.В.

12

Легка атлетика

2 місце

Разуменко О.В.

13

Пляжний волейбол

Юнаки 3 місце

Дівчата 5місце

Разуменко О.В.

14

Фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт»

 

4 місце

Разуменко О.В.

Котенко О.В.

15

Олімпійське Лелеченя

6 місце

Разуменко О.В.

16

Морське багатоборство

участь

Разуменко О.В.

17

Олімпіада з фізичної культури

2 місце

Разуменко О.В.

 

 

ПІДСУМКИ СПАРТАКІАДИ 2012/13 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Підсумок.спартакіади.docx
Microsoft Word Document 17.3 KB

ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ ПРО ЗДОРОВ'Я

Без здоров'я немає щастя. 

Веселий сміх - це здоров'я. 

Доки здоров'я служить, то людина не тужить. 

Було б здоров'я, а все інше наживемо. 

Бережи одежу знова, а здоров'я змолоду. 

Вартість здоров'я знає лише той, хто його втратив.  

Весела думка - половина здоров'я. 

Глянь на вигляд і про здоров'я не питай. 

Здоровий злидар щасливіший від хворого багача. 

Здоровому все на здоров'я йде, 

Здоров'я більше варте, як багатство. 

Здоров'я за гроші не купиш. 

Здоров'я - найдорожчий скарб. 

Іржа залізо їсть, а чоловіка - хвороба. 

Люди часто хворіють, бо берегтися не вміють. 

Сміх краще лікує, ніж усі ліки. 

Здоров'я - всьому голова. 

У кого що болить, той про те й гомонить. 

Хворому і мед гіркий. 

Часник сім хвороб лікує. 

На живому все заживе. 

У ворожки лікуватись - без здоров'я зостатись.