Фізкультурно - патриотичний фестиваль Козацькі забави для учнів 3-4 класів 26 квітня 2019 року

Вітаємо команду учнів 3-4 класів з ПЕРЕМОГОЮ в міських  фізкультурно-патриотичному фестивалі Козацькі розваги.Мирошниченко Д., Казимирчака С.,Кащеєва О.,Наумової А.,Панченко Є.,Альонішко П.,Мошнягул В.,Хилюка К.,Кипящук Ю.,Шульгу Г, а також вчителя Мельничук О.В., яка підготувала маленьких спортсменів до великої перемоги та класним керівникам за підтримку у підготовці до змагань: Жмурченко О.О.,Пікуліній Т.Л., Богдаловій О.О., Вовченко Л.П.,Шуліці О.В., Зуб О.С.

Бажаємо подальших спортивних перемог!

Змагання з міні – футболу серед учнів 3 – 4 класів за програмою  Спартакіади школярів м.Херсона 25 квітня 2019 рік

Вітаємо команду хлопців Казимирчака.С., Мирошніченко Д.,Кащеєва О., Очеретіна Н.,Милокостого Я.,Волкова Д.,Ковтуна В.,Бєднова М.,Прохорова Д.Б за 2 місце у футбольному турнірі з міні-футболу серед 3-4 класів.  Бажаємо подальших спортивних досянень у футбольному житті хлопцям та їх наставникам Мельничук О.В.,Обозної В.В.

Спартакіада з плавання (обласні змагання) грудень 2018р.

Вітаємо ученицю 7-А класу Арбузову Карину з перемогою в обласних змаганнях з плавання. Бажаємо міцного здоров'я та подальших нових перемог у спорті!

Спартакіада з плавання Листопад 2018 рік

Вітаємо команду Херсонської гімназії №1  з плавання та вчителя Котенко О.О , яка посіла III місце в Спартакіаді міста !

В індивідуальному заліку з плавання серед свого віку: Арбузова Карина I місце.,Григор'єв Данило II місце.,Артищенко Катерина III місце. Бажаємо всім міцного здоро'вя, щастя, подальших успіхів у спорті та нових перемог!

Спартакіада з волейболу (класичного) грудень 2017р

24 лютого 2018р.

Вітаємо гравців волейбольної команди Херсонської гімназії №1 із завоюванням першого місця в міській Спартакіаді школярів з волейболу. Гравці команди Іванова Катерина., Нечипас Даря., Петах Катерина. Хамзіна Олена., Кучменко Діана., Долгопол Анастасія.,Куриленко Катерина)

Дівчата, як завжди продемонстрували високий клас майстерності, злагодженності і чудового розуміння гри, відмінну фізичну підготовку і не порушне прагнення до перемоги, які увінчались заслуженним успіхом.

Бажаємо всім  міцного здоровя, щастя, наснаги, подальших успіхів та нових перемог!

Спартакіада з плавання Листопад 2017 року

26 листопада відбулась Спартакіада школярів міста з плавання. Вітаємо команду Григорьєва Д.,Міжуєва О., Артищенко К.,Думінського В.,Філевського М.,Ротань О., Пономаренко В., Кучеренко Л.,Петришину М. та тренера- викладача Котенко О.В., яка посіла 3 місце в місті. Бажаємо всім міцного здоро'вя, щастя, подальших успіхів у спорті та нових перемог.

Спартакіада з волейболу пляжного серед дівчат. Вересень 2017 рік

21 вересня 2017 рік.

18-21 вересня року відбулось Спартакіада школярів міста з волейболу пляжного. Вітаємо гравців команди Херсонської гімназії №1 Іванову К., Нечипас Д.,( тренер - вчитель Разуменко О.В.,), які вибороли2 місце серед команд Херсону. гравці команди, як завжди продемонстрували високий клас майстерності, злагодженності, яудового розуміння гри, відмінну фізичну підготовку і не порушне прагнення до перемоги, які увінчались заслуженим успіхом. Бажаємо всім міцного здоро'вя, щастя, подальших успіхів у                                                                                              спорті та нових перемог.

Спартакіада з волейболу (класичного) серед дівчат. Лютий 2017 рік.

Вітаємо команду дівчат Херсонської гімназії №1 з 3 місцем у фінальних змаганнях Спартакіади школярів з волейболу серед шкіл м. Херсона

Волейбол -класичний. Листопад 2015 рік

Вітаємо команду юнаків з 2 місцем у фінальних змаганнях Спартакіади школярів з волейболу серед шкіл міста Херсона

Старти надій . Жовтень 2015 рік

Вітаємо учнів 7-х класів  та керівника команди з 3 місцем в місті в змаганнях Спартакіади

"Старти надій"! Бажаємо подальших спортивних досягнень!

Турнір "Шкіряний м'яч" Жовтень 2015 рік

Вітаємо команду гімназії по футболу 2003 року народження з перемогою у зональних змаганнях. Бажаємо  подальших спортивних перемог на обласному турнірі "Шкіряний м'яч"!

Волейбол (пляжний) Вересень 2015 рік

ВІтаємо учнів гімназії №1 Щербіну Аліну., Плохотнік Вікторію., з 4 місцем у змаганнях з волейболу (пляжного). Бажаємо подальших успіхів у спортивному житті!

Волейбол (пляжний). Травень 2015 рік

Вітаємо команду хлопців Швець Д учень 9б класу., Куц В. учень 10б класу з III місцем у змаганнях з волейболу пляжного. Бажажмо подальших спортивних досягнень!

Турнір на приз "Шкіряний м'яч". Травень 2015 рік

Вітаємо команду по футболу на приз клубу "Шкіряний м'яч" з перемогою у міських змаганнях. Бажаємо подальших спортивних перемог!

Волейбол 2015 (лютий 2015)

Вітаємо команду юнаків, яка посіла II місце в місті з волейболу в залік Спартакіади школярів міста. Швець Д.,Герко В.,Штойко О.,Дяченко І.,Муравський В.,Куц.В., Суворов. Д. Керівник команди О.В.Разуменко

Баскетбол 2014 рік

Вітаємо збірну команду юнаків з III місцем в місті в змаганнях з баскетболу в залік Спартакіади школярів міста.

Керівник команди Котенко О.В.

Старти надій серед учнів 7-х класів 2014 рік

Учні 7-х класів взяли участь в міських спортивних змаганнях "Старти надій". Безницька Д,Недодаєва А,Сульська В,Толкачов Б, Гулюватий О учні 7а класу

Вязова І, Койдан Н,Кравчук Я,Дробожур С учні 7б класу

Смірнова Л,Грігорьєв Д учні 7в класу

Калініна В, Іванов В, Бурман В учні 7г класу

Бажаємо подальших успіхів у спортивному житті!

Легкоатлетичний крос 2014 рік

Вітаємо команду учнів Херсонської гімназії №1, яка посіла II місце в легкоатлетичному кросі. Бажаємо юним спртсменам подальших високих спортивних результатів 

Дяченко і, Ліпський В. Кирик О, Банько С,Дробожур С, Мельничук О, Калініна В, Сульська В, Терещенко Ю, Примак С, Голуб С, Шафрановська В

Керівник команди О.В. Разуменко

Пляжний волейбол

Вітаємо учнів 8-Б класу Швець Дениса, Біль Максима з III місцем у фінальних змаганнях Спартакіади школярів м.Херсона з волейболу пляжного. Бажаємо подальших спортивних досягнень

Легка атлетика

Вітаємо збірну команду за II місце у Спартакіаді загальноосвітніх навчальних закладів з легкої атлетики.Керівник команди Разуменко О.В. Бажаємо високих спортивних досягнень!

Біг на 100м Костюкович І., Голуб С., 

біг на 200м. Грищенкко К.,Ліпський В.,

 біг на 300м. Тараненко І..

 біг на 800 м. Дяченко І., 

стрибки у довжину з розбігу Кирюшин А.., Лиско А.,

 метання м'яча Калінін Д., Рева Ю.,

 естафетний біг 4х100м. Костюкович І, Кирюшин А, Пілецький П, Козирєв В. (юнаки)

 естафетний біг 4х100мТерещенко І, Лиско А, Жележньова В, Голуб С. (дівчата)

Молодша команда 2001/03 року народження:

Біг на 60м. Калініна В, Мельничук О, 

стрибки у довжину з розбігу Койдан А, Дробожур С,

 метання малого м'яча  Вязова І, Мельник О.

Тато, мама, я - спортивна сім'я! 2014рік

15 березня 2014 року в Херсонському дитячо-юнацькому клубі фізичної підготовки №5 за ініціативи управління освіти Херсонської міської ради були проведені традиційні міські змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я – 2014 року».

Успішно пройшовши чотири програмні естафети – «Флорбол», «Дарц», «Вікторина», «Перенеси сім’ю»– а також виявивши найкращу фізичну підготовку і командну злагодженість, перемогу серед 21 сім'ї міста здобула команда Херсонської загальноосвітньої школи №1 – сім’я Животовських (3-Г клас).

Бажаємо переможцям завзяття та вміння, витримки, бадьорого настрою, завжди досягати вершин і ніколи не зупинятися на досягненому!

Адміністрація, педагогічний та учнівський колектив.

Волейбол хлопці 2014 рік

Вітаємо! Збірну команду хлопців Херсонської загальноосваітньої школи I-III ступенів №1  з III місцем у фінальних змаганнях Спартакіади школярів міста Херсона з волейболу. Пілецький П., Швець Д., Герко В., Каліта Д., Калінін Д., Біль М., Штойко О., Кирюшин А., Муравський В.(керівник Разуменко О.В.)

Волейбол дівчата 2014 рік

Збірну команду дівчат Херсонської загальноосваітньої школи I-III ступенів №1  з II місцем у фінальних змаганнях Спартакіади школярів міста Херсона з волейболу. Грищенко К., Боднарчук Я.,Плохотнік В., Мордашко Н., Рева Ю., Іванова К., Закаморіна А.,Чайка Т., Замуренко М. (керівник Разуменко О.В.)

Олімпіада з фізичного виховання 2013 рік

Вітаємо!

Учнів 11-Б класу Пілецького П., Грищенко К. з перемогою у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад (фізичної культури) та керівника Разуменко О.В.

Бажаємо завжди досягати вершин і ніколи не зупинятися на досягненому!

ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ ПРО ЗДОРОВ'Я

Без здоров'я немає щастя. 

Веселий сміх - це здоров'я. 

Доки здоров'я служить, то людина не тужить. 

Було б здоров'я, а все інше наживемо. 

Бережи одежу знова, а здоров'я змолоду. 

Вартість здоров'я знає лише той, хто його втратив.  

Весела думка - половина здоров'я. 

Глянь на вигляд і про здоров'я не питай. 

Здоровий злидар щасливіший від хворого багача. 

Здоровому все на здоров'я йде, 

Здоров'я більше варте, як багатство. 

Здоров'я за гроші не купиш. 

Здоров'я - найдорожчий скарб. 

Іржа залізо їсть, а чоловіка - хвороба. 

Люди часто хворіють, бо берегтися не вміють. 

Сміх краще лікує, ніж усі ліки. 

Здоров'я - всьому голова. 

У кого що болить, той про те й гомонить. 

Хворому і мед гіркий. 

Часник сім хвороб лікує. 

На живому все заживе. 

У ворожки лікуватись - без здоров'я зостатись.