"Веселі старти" для учнів 2абвг класів. Лютий 2017 рік

В Херсонській гімназії №1 відбулися змагання для учнів молодшої школи "Веселі старти".В змаганнях взяли участь учні 2абвг класів. Учні змагались в стрибках на надувних кулях,хлопці навчалмсь грати в хокей, дівчата ловко намагались накрити на стіл, вчились ходити на лижах та гратись в снежки! Краще всіх зі всіма випробуваннями справилась команда 2б класу, 2 місце посіла команда 2а класу,3 місце посіла команда 2в класу. Вітаємо всіх учасників змаганнь з перемогою!!!

Тиждень Олімпійського уроку вересень 2016 навчальний рік

Проведення чемпіонату м.Херсона з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003-2007 року народження.,  присвяченний 25 річниці незалежності України та "Дню фізичної культури та спорту"

День фізичної культури і спорту та проведення Олімпійського уроку і Олімпійського тижня 2015 рік

Зметою відзначення в Україні 12 вересня 2015 року Дня фізичної культури і спорту та проведення Олімпійського уроку і Олімпійського тижня, сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в учнів навчальних закладів фізичного і морального здоров’я, залучення до занять фізичною культурою та спортом в  Херсонській гімназії №1 були проведені відповідні заходи: зустріч з заслуженим майстром спорта, головою Херсонського відділення Національного комітету, тренером-викладачем Олімпійського резерву з веслувальних видів спорту С.Ф.Кірсановим, майстер спорту України Т.Сікновенко  з вільної боротьби, майстер спорту України з веслування на байдарках та каноє О.Воловчик.

17 вересня на факультеті фізичного виховання та спорту для учнів Херсонської гімназії №1 провели олімпійський урок. Але не у звичайній навчальній аудиторії, а у спеціалізованій, яку в цей день урочисто відкрили в Херсонському державному університеті. На зустрічі були присутні Чемпіонка Європи, майстром спорту міжнародного класу з тайського боксу Ганна Молдавчук, срібний призер Чемпіонату світу, майстром спорту міжнародного класу з боксу Артем Соловйовим, чемпіонка Європи та світу, майстром спорту міжнародного класу з вільної боротьби Алла Белінська та чемпіон України, першим на Херсонщині майстром спорту з великого тенісу Владим Городинський.

Тато,мама,я-спортивна сім'я 2014 рік

Спортивне свято присвячено дню Українського козацтва

День здоров'я

Тиждень Олімпійського уроку. 2013 рік

ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ ПРО ЗДОРОВ'Я

Без здоров'я немає щастя. 

Веселий сміх - це здоров'я. 

Доки здоров'я служить, то людина не тужить. 

Було б здоров'я, а все інше наживемо. 

Бережи одежу знова, а здоров'я змолоду. 

Вартість здоров'я знає лише той, хто його втратив.  

Весела думка - половина здоров'я. 

Глянь на вигляд і про здоров'я не питай. 

Здоровий злидар щасливіший від хворого багача. 

Здоровому все на здоров'я йде, 

Здоров'я більше варте, як багатство. 

Здоров'я за гроші не купиш. 

Здоров'я - найдорожчий скарб. 

Іржа залізо їсть, а чоловіка - хвороба. 

Люди часто хворіють, бо берегтися не вміють. 

Сміх краще лікує, ніж усі ліки. 

Здоров'я - всьому голова. 

У кого що болить, той про те й гомонить. 

Хворому і мед гіркий. 

Часник сім хвороб лікує. 

На живому все заживе. 

У ворожки лікуватись - без здоров'я зостатись.