Всеукраїнський конкурс " Тато, мама, Я- спортивна сім'я!"2018 РІК

 14 квітня 2018 року в рамках проведення «Всеукраїнського конкурсу Тато,мама,Я-спортивна сім’я» відбулись міські змагання серед шкіл м.Херсона.

Змагання виявилися цікавими і захоплюючими, оскільки поєднували у собі спорт, розваги та здорову конкуренцію. За щоденними клопотами родинам не так вже і часто випадає нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані тут як спорт, так і пропаганда сімейних цінностей.

Сім’ї взяли участь у спортивних естафетах, конкурсах, показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння.  

 Було  багато цікавих конкурсів, що розвивають силу, спритність, швидкість, фізичні вміння та навички дітей. На це тепле родинне свято батьки прийшли не тільки позмагатися, а й просто поспілкуватися з дітьми.

Сім'я учня 3б класу Козимирчак Станіслава посіла почесне 2 місце в м.Херсоні. 

Від щірого серця вітаємо сім'ю, бажаємо здров'я, удачі та подальших перемог у спорті!

 

Рух – це життя. Займатися спортом не лише необхідно, але й модно. Бо такі заходи допомагають залучити дітей і батьків до спорту, сприяють розвитку спортивного духу сім’ї, а також зміцнюють зв’язки між школою і батьками!

Тиждень молодіжної книги

28.04.2017

Останній день Тижня молодіжної книги у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова позначився енергійним червоним кольором недарма. Працівники інформаційно-бібліографічного відділу разом з  Херсонським відділенням Національного  олімпійського комітету  України  організували цього дня олімпійський брейн-ринг, який мав назву «Вогонь, що об’єднує світ».

Позмагатися на брейн-рингу зібралися  дев’ятикласники Білозерської багатопрофільної гімназії ім. О.Я.Печерського, Чорнобаївського навчально-виховного комплексу та Херсонської гімназії № 1. Учасники мали можливість виявити свої знання та ерудицію щодо історії Олімпійських ігор, сучасного олімпійського руху,  успіхів та досягнень українських спортсменів на Олімпіадах різних років.

Незалежними суддями брейн-рингу стали  Луїза  Кірсанова  – виконавчий директор  Херсонського відділення НОК України, Дар’я  Гончарова – майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики, чемпіонка Європи, учасниця Чемпіонату світу  та Назар Шадрін – кандидат у майстри спорту із самбо, неодноразовий чемпіон України, призер чемпіонатів Європи та світу.

Почесним гостем брейн-рингу  був депутат Херсонської обласної ради, голова комісії з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту і курортно-туристичної діяльності  Володимир Михайлович Шадрін.

Привітала учасників олімпійського брейн-рингу та побажала перемог директор Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова  Лобзова Вікторія Леонідівна.

У перерві між раундами  брейн-рингу  присутні переглянули відео зі змагань Назара Шадріна та Дар’ї  Гончарової,  а потім уболівальники засипали питаннями  знаменитих спортсменів.   

Перемогла в брейн-рингу команда Чорнобаївського навчально-виховного комплексу, кожен гравець якої отримав  приз -  бейсболку та набір канцтоварів з олімпійською символікою. Дві команди-учасниці  теж  отримали  невеличкі  сувеніри.

Бібліотека також не залишилася без подарунка: шість нових ілюстрованих видань з історії олімпійського руху зацікавлять юних і дорослих читачів.

Тож, Тиждень молодіжної книги завершився на бадьорій і позитивній ноті.  Всі учасники та гості фотографувалися разом на згадку на ґанку книгозбірні.

Міський фізкультурно-спортивний захід «Козацькі забави»

28 квітня 2017 році відбувся міській фізкультурно- спортивний захід "Козацькі забави", в якому взяли участь 29 шкіл м. Херсона. Команди змагались у  5 видах спортивних естафет, човниковий біг, повітряна кулька, збір врожаю,естафетний біг з палицею,лабиринт. Вихованці Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради учні 4-х класів посіли III призове місьце. 

Нашим маленьким спортсменам та їх керівнику О. В. Мельничук бажаємо подальших успіхів у спортивному житті гімназії!

 

Фестиваль "ТАТО,МАМА,Я-спортивна сім'я!"

 15 квітня 2017 року ДЮКФП №5 провели міський фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Цей чудовий захід покликаний привернути увагу до ідеї формування родинних традицій, до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення стосунків у сім’ї, а також спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом. Всеукраїнський спортивний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я» проводиться в Україні, починаючи із 2005 року за ініціативи Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».  Щороку переможці міських фестивалів представляють своє місто на фестивалі обласного рівня і далі делегуються від Херсонщіни на Всеукраїнський фестиваль.

   В спортивному заході взяло участь 41 сім'я. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність і командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно із молодечим запалом долали перешкоди.   Це було справжнє свято для учасників заходу. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали на спортивній арені. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

 За підсумками всіх спортивних випробувань абсолютним переможцем цьогорічного міського фестивалю, показавши найкращі результати стала спортивна сім'я (тато — Архіпов Сергій Миколайович, мама — Каркарян Олена Володимирівна, син – Сергій), яка представляла Херсонську гімназію №1

   Сім'я буде представляти наше місто на обласному фестивалі «Тато, мама, я – спортивна сім’я», який відбудеться 13 травня цього року в місті Херсон.

  Вітаємо переможців  фестивалю і зичимо їм успішної підготовки та виступу на змаганнях обласного рівня.

  

Всеукраїнський конкурс "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу".                                  18-19 березня 2015 року

Вітаємо Мельничук Ольгу Валеріївну,яка стала лауреатом I туру Всеукраїнського конкурсу "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу". Бажаємо подальших професійних зростань!

"Посилка успіху-2015"

Всеукраїнський конкурс "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу".                                  18-19 травня 2013 року

Вітаємо Обозну Вікторію Володимирівну,яка посіла друге місце та здобула перемогу в "Інноваційному уроці з фізичної культури" IІ туру Всеукраїнського конкурсу "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу".

Бажаємо подальших професійних зростань!

ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ ПРО ЗДОРОВ'Я

Без здоров'я немає щастя. 

Веселий сміх - це здоров'я. 

Доки здоров'я служить, то людина не тужить. 

Було б здоров'я, а все інше наживемо. 

Бережи одежу знова, а здоров'я змолоду. 

Вартість здоров'я знає лише той, хто його втратив.  

Весела думка - половина здоров'я. 

Глянь на вигляд і про здоров'я не питай. 

Здоровий злидар щасливіший від хворого багача. 

Здоровому все на здоров'я йде, 

Здоров'я більше варте, як багатство. 

Здоров'я за гроші не купиш. 

Здоров'я - найдорожчий скарб. 

Іржа залізо їсть, а чоловіка - хвороба. 

Люди часто хворіють, бо берегтися не вміють. 

Сміх краще лікує, ніж усі ліки. 

Здоров'я - всьому голова. 

У кого що болить, той про те й гомонить. 

Хворому і мед гіркий. 

Часник сім хвороб лікує. 

На живому все заживе. 

У ворожки лікуватись - без здоров'я зостатись.